دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف LPG ال پی جی جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP جوانسازی صورت مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی عمل زیبایی بینی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی انواع بوتاکس لیزر مو بلفاروپلاستی درمان با لیزر میکرونیدلینگ خال برداری

تفاوت لیپوماتیک با آر اف در چیست

کلینیک
|
لاغری و تناسب اندام
| 1398/02/04

تناسب اندام و رهایی از چربی های زائد خواسته ی همه ما به خصوص خانم ها می باشد که روش های متعددی نیز به منظور از بین بردن چربی ها به شما پیشنهاد می گردد که در ادامه به مقایسه ی و بررسی تفاوت لیپوماتیک با آر اف خواهیم پرداخت تا انتخاب روش لاغری و یا لیفت برای شما راحت تر باشد.

آر اف چیست؟

زمانی که نامی از لاغری به میان می آید در ذهن خود به تفاوت لیپوماتیک با آر اف فکر می کنیم! آر اف عملکردی مشابه به ماکروفر داشته و کارکرد آن به امواج رادیویی با فرکانسی در محدوده ی 0/3 تا 4 مگا هرتز بستگی دارد. از آر اف برای موارد مختلفی از جمله:

  1. لیپولیز چربی (از بین بردن چربی ها)
  2. کشیدن پوست
  3. سفت شدن بافت پوست

استفاده خواهد شد. این روش به گونه ای می باشد که با بالا بردن میزان انرژی گرمایی سلول ها، میزان ارتعاش آن ها را بالا می برد از طرفی دیگر با افزایش میزان گردش خون و همچنین بالا بردن اصطکاک سلول ها باعث چربی سوزی  ناحیه ی درگیر شده و همچنین از طریق آر اف می توان بر کلاژن های پوست نیز اثر گذاشته و باعث سفت شدن و کشیده شدن پوست های افتاده و شل می شود. بر اساس عمق اثر امواج آر اف به سه دسته تقسیم خواهد شد:

  • آر اف مونوپلار: که عمق و فرکانس بر اساس میزان حجم چربی ها و تحمل بیمار انتخاب می شود.
  • آر اف بای پولار: عمق دسترسی امواج به بافت ها در این جا کمتر بوده، در نتیجه از آن برای لیفت ( کشیدن پوست) استفاده خواهد شد.
  • آر اف مولتی پولار: همچنان مناسب برای لیفت
  • آر اف فرکشنال: درمان جای زخم های قدیمی و عمقی

آر اف چیست

لیپوماتیک چیست؟

به منظور توانایی در مقایسه ی تفاوت لیپوماتیک با آر اف ابتدا باید با هر یک از این روش ها به طور مجزا آشنا شوید. نام دیگر لیپوماتیک پیکر تراشی نیز می باشد. این روش در واقع اصلاح شده ی روش لیپوساکشن می باشد که چربی های اضافه را از نواحی مد نظر شما تخلیه خواهد کرد. در لیپوماتیک سلول های چربی به طور کامل تخریب شده و توسط دستگاه خارج می شود که این امر به لاغری موضعی و فرم دهی بیشتر شما کمک خواهد کرد. در این روش عمل تخلیه ی چربی به صورت یک دست و هماهنگ انجام خواهد گرفت. برخی افراد برای بخش های مختلف بدن خود نیاز به تزریق چربی دارند که با کمک لیپوماتیک می توان از نواحی مانند شکم چربی برداشته و از آن به عنوان درمان سایر نواحی از جمله سینه ها،  زانوها و ... کمک گرفت.

لیپوماتیک چیست

تفاوت لیپوماتیک با آر اف چیست؟

هر دوی این روش ها برای جراحی زیبایی انتخابی می باشند اما همان طور که می دانید هر روش درمانی و یا زیبایی، علاوه بر مزایا، معایبی نیز خواهد داشت. آر اف برای خانم های باردار، افرادی که پوست های فوق العاده حساس دارند، وجود مشکلات انعقادی، وجود عفونت و یا برخی بیماری ها از جمله بیماری های قلبی (قلب های باطری دار)، کاندیداهای خوبی برای انجام آر اف نمی باشند همچنین با آر اف ممکن است احتمال ایجاد آسیب های ناشی از بالا رفتن گرما در بافت های زیرین پوست وجود داشته باشد. اما یکی از شایع ترین و شاید خطرناک ترین عارضه ی لیپوماتیک، احتمال آمبولی چربی است که می تواند باعث مرگ فرد نیز شود. به همین منظور انتخاب پزشکی حاذق و کلینیکی مجهز یکی از مهم ترین فاکتور های لیپوماتیک می باشد. درباره مقایسه و تفاوت لیپوماتیک با آر اف برای شما گفته شد که برای انتخاب یکی از این دو روش بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و روشی متناسب با شرایط فیزیکی و فیزیولوژی خود را انتخاب کنید تا از عارضه های احتمالی در امان باشید. پس به تفاوت لیپوماتیک با آر اف دقت کرده و از کوچک ترین مقایسه ها نیز چشم پوشی نکنید.

تفاوت آر اف با لیپوماتیک

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه