دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP جوانسازی صورت مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی عمل زیبایی بینی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی انواع بوتاکس لیزر مو بلفاروپلاستی درمان با لیزر میکرونیدلینگ خال برداری

زاویه سازی صورت با ژل بهتر است یا چربی

تیم تحقیقاتی مراکز پوست، مو و زیبایی
|
مراقبت های پوست و زیبایی
| 1400/02/16

زاویه سازی صورت با ژل یا چربی یکی از مباحث داغ درباره ی زیبایی می باشد. امروزه افراد زیادی تمایل به اصلاح نقص و عیوب ترکیب صورت خود می دارند. اما نمی دانند میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی کدام را انتخاب کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تا پایان مقاله همراه باشید.

زاویه سازی صورت چیست؟

موضوع مورد بحث ما در این مقاله تفاوت میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی است. اما قبل شروع مقایسه، می خواهیم در مورد اصل زاویه سازی به هر دو روشی صحبت کنیم. زاویه سازی فک برای حجیم تر و خوش فرم تر کردن فک انجام می شود. روش های متفاوتی مانند تزریق ژل، تزریق چربی، عمل های جراحی وجود دارد. در تمامی این روش ها به رفع عیوب شکل کلی صورت می پردازند. به طور مثال یکی از شایع ترین عیب های صورت در ایران چانه کوتاه و کوچک است.

این نوع چانه ها شکل کلی صورت را به هم می ریزند و بیشتر زمانی به چشم می آیند که دارای پیشانی بلند نیز باشید. در کل سه راه برای زاویه سازی صورت وجود دارد، تزریق ژل، تزریق چربی، عمل جراحی. عمل جراحی پرهزینه ترین راه می باشد و دائمی است یعنی در صورت عدم رضایت از صورت جدید خود نمی توانید آن را به حالت قبل برگردانید. دو روش دیگر یعنی زاویه سازی صورت با ژل یا چربی روش های تزریقی می باشند که در ادامه به چگونگی هر روش و مقایسه تفاوت ها می پردازیم.

آشنایی با زاویه سازی صورتآشنایی با زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با تزریق ژل

ژل ماده ی است که در آزمایشگاه ها تولید می شود، اما عناصر تشکیل دهنده آن عناصر طبیعی می باشند، مانند کلاژن یکی از  مواد مهم تشکیل دهنده ی پوست انسان می باشد. برای تزریق ژل از فیلر ها استفاده می کنند، ابتدا منطقه ی مورد نظر را بی حس کرده و سپس از طریق سرنگ های مخصوص تزریق انجام می شود. به دلیل بی حسی شما درد خاصی را متوجه نمی شوید و فقط دو الی سه روز محل مورد تزریق ورم می کند و دوره ی نقاهت و یا درد و ... ندارید.

تزریق ژل یک روش موقتی می باشد و نهایت تا یکسال دوام می آورد سپس ژل های هیالورونیک ذوب شده و جذب صورت می شوند، یعنی صورت به حالت قبل از تزریق بر می گردد.

حتی اگر شما از صورت خود بعد از تزریق ژل راضی نبودید، می توانید به پزشک مراجعه کنید آن ها به صورت شما پک آنزیم ها را تزریق می کنند که باعث نابودی خیلی سریع ژل و بازگشت صورت به حالت اولیه می شود.پس اگر می خواهید تغییری موقتی داشته باشید و ریسک پذیر نیستید، پیشنهاد می کنیم در میان دو روش زاویه سازی صورت با ژل یا چربی ،تزریق ژل را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط با این مقاله را در این بخش از مرکز مشاوره کاشت مو دنبال نمایید

شستن صورت بعد از تزریق ژل

رفع معایب زیر چشم با تزریق ژل

بررسی مزایا و معایب تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به کدام نواحی صورت انجام می گیرد

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

تزریق چربی یکی از راه های دائمی زاویه سازی فک می باشد. در این روش چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و به نواحی تحتانی صورت تزریق می شود. این چربی از قسمت هایی مانند شکم، ران و ...  با انجام عمل لیپوساکشن گرفته می شود به همین خاطر پر دردسر تر از تزریق ژل می باشد. پس از گرفتن حدود 200 میلی لیتر چربی از بدن آن را وارد دستگاه سانتریفیوژ مخصوص می کنند و ذرات سبک و آبکی آن جدا می شود، سپس دانه های نرم و خالص چربی را به صورت تزریق می کنند.

این چربی ها غیر قابل اشباع می باشند و جذب صورت نمی شوند یعنی حتی ممکن است تا پایان عمر باقی بمانند، به همین خاطر این روش را دائمی می نامند. با توجه به این موارد اگر شما به دنبال راه حلی با دوام و دائمی هستید و از نتیجه تزریق مطمئن هستید بهتر است در میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی، تزریق چربی را انتخاب نمایید.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل یا چربی؟زاویه سازی صورت با تزریق ژل یا چربی؟

تفاوت های میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی

تفاوت هایی که میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی وجود دارد بسیار واضح و روشن می باشد. ما چند مورد از این تفاوت ها را نام می بریم و توضیح مختصری می دهیم.

  • تزریق چربی به دلیل لیپوساکشن سخت تر و پرکارتر است.

  • هزینه ی تزریق چربی بالاتر از تزریق ژل می باشد.

  • مواد چربی از بدن خود شخص برداشته می شود پس هیچ حساسیتی برای فرد ندارد.

  • چربی ها روان تر و نرم تر از ژل ها می باشند.

  • تزریق چربی دائمی است و امکان بازگشت به حالت قبلی را ندارد، اما ژل ها را می توان از بین برد و به حالت اول برگرداند.

  • تزریق چربی چندین سال و گاه تا پایان عمر دوام می آورد، اما تزریق ژل خیلی عمر کوتاه و یکساله ای دارد و به ترمیم های شش ماه یکبار نیاز دارد .

  • و...

این تفاوت ها انتخاب را برای فرد آسان می کند، نتیجه ی ظاهری هر دو یکسان می باشد، اما راه حل و دوام آن ها متفاوت است.

در میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی کدام بهتر است؟

هر دو این روش ها، روش های بی خطر و بدون نقاهت می باشند. هزینه هر دو از عمل جراحی کمتر می باشد و هیچ کدام عوارض خاصی ندارند. شما ابتدا باید تصمیم خود را بگیرید که می خواهید شکل صورت خود را برای همیشه تغییر دهید یا برای دوره ی موقت؟ تزریق چربی برای افرادی که مواد شیمیای و... آلرژی دارند کم ریسک تر می باشد، چرا که از بدن خود فرد گرفته می شود.

اما بسیار کم پیش می آید که کسی به ژل حساسیت داشته باشد. افراد برای انجام زاویه سازی فک ابتدا باید با یک پزشک متخصص زیبایی صحبت کنند و پس از دریافت مشاوره و راهنمایی میان زاویه سازی صورت با ژل یا چربی بهترین راه را انتخاب نمایند.

تفاوت های زاویه سازی با تزریق ژل و تزریق چربیتفاوت های زاویه سازی با تزریق ژل و تزریق چربی

آخرین اخبار و مطالب تکمیلی را در این بخش دنبال نمایید

راهکارهای درمان افتادگی پوست شکم

بررسی مزایا و معایب تزریق چربی به صورت

سفت شدن شکم بعد از لیپوماتیک چه دلایلی دارد

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه