دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP جوانسازی صورت مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی عمل زیبایی بینی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی انواع بوتاکس لیزر مو بلفاروپلاستی درمان با لیزر میکرونیدلینگ خال برداری

آشنایی با ترمیم مو به روش تار به تار

مراقبت های پوست و زیبایی
|
مراقبت های مو
| 1401/03/04

ترمیم مو به روش تار به تار یکی از جدیدترین اقداماتی است که افراد می توانند به جای کاشت مو از آن بهره ببرند. در حقیقت این روش جایگزین مناسبی برای کاشت مو نیست اما می تواند طاسی سر و محل هایی که تنها نیاز به ترمیم و جبران دارد را بهبود دهد.

در این روش مراجعه کنندگان که از مزایای بسیار زیادی بهره مند می شوند می توانند به نیاز اصلی خود پاسخ داده و زیبایی از دست رفته را بدست آورند. در این مقاله با کلینیک کاشت مو همراه باشید تا تازه ترین اطلاعات را کسب کرده و بهترین تصمیم گیری را انجام دهید. پس از آن می توانید با آرامش خاطر برای سلامت و زیبایی خود قدم بردارید. با ما همراه باشید.

ترمیم مو به روش تار به تارترمیم مو به روش تار به تار

ترمیم مو به روش تار به تار

با افزایش سن، مصرف داروهای متفاوت، برخی از بیماری ها، استرس و ... موهای ما روزانه ریزش پیدا می کند. این ریزش مو برخی از زمان ها به حدی می رسد که بیمار را نگران کرده و به دنبال راه جبران آن بر می آید. در این میان، افراد به روش های متفاوتی روی می آورند.

از قرص ها و مواد بهداشتی گرفته تا کاشت مو انتخاب های آنان است. اما در هر روش مزایا و معایب متفاوتی وجود دارد. مثلا قرص ها ممکن است عوارض داشته باشد، مواد بهداشتی از قبیل ماسک مو و شامپو ها شاید از موادی شیمیایی باشد که ریزش مو را چند برابر می کند و در انتها کاشت مو که یک روش پر مشقت و تا حدودی دلهره آور است. در این میان روش جدیدی نیز خلق شده است. ترمیم مو به روش تار به تار انتخاب جدید افرادی است که تمایل دارند ساده تر زیبایی از دست رفته را به خود برگردانند.

دیگر مقالات ما را در این بخش دنبال نمایید

ترمیم مو برای چه افرادی مناسب است؟

روش ترمیم مو با تکنیک های جدید و به روز

درمان ریزش مو با ترمیم مو امکانپذیر است؟

چگونگی عملکرد روش تار به تار ترمیم مو

در این روش موها بر روی سر متقاضی زیبایی کاشته نمی شود. بلکه مو بر روی یک لایه پروتز از جنس نانو کاشته شده و بر روی سر مراجعه کننده با چسب و مواد گیاهی تشکیل شده، ثابت می گردد. البته که این روش تنها قابلیت ترمیم داشته ولی به علت مزایای بسیار زیادی که در ادامه از آن صحبت خواهیم کرد، افراد بسیار زیادی برای رفع مشکل خود و بازیابی ظاهری مناسب به آن روی آورده اند و شاهد نتایج بسیار خوبی هستند. شما هم می توانید با تحقیق و مشاوره با کارشناسان مجموعه ما به خوبی از این اقدام زیبایی اطلاعات کسب کرده و برای انجام آن مراجعه فرمایید.

یک نکته مهم درباره ترمیم تار به تار مو

لازم است بدانید با انجام این روش زیبایی، ابدا ریزش موی شما درمان نمی شود. بلکه در پروسه درمانی که در حال انجام آن هستید می توانید ظاهر از دست رفته خود را جبران کنید و موهای جدید را جایگزین موارد از بین رفته کنید. همچنین لازم است بدانید که بهترین افراد برای استفاده از این روش، کیس هایی هستند که موهای خود را هنوز در برداشته و تنها در برخی از قسمت ها دچار ریزش شدید شده اند.

نکته دیگری که باید حتما به آن توجه کنید این است که این موها همچون روش کاشت ابدا قابلیت رشد نداشته و البته به سادگی هم کنده نمی شوند. پس باید قبل از انجام ترمیم مو به روش تار به تار از تعداد کافی و قد آن به خوبی اطلاع داشته باشید و نظر قطعی خود را بیان کنید. اگر شما خانمی هستید که روش تار به تار را برای ترمیم موی خود انتخاب نموده اید، پیشنهاد ما به شما این است بلند قد ترین حالت ممکن را برگزینید تا در زمان مناسب برای کوتاهی به فرم دلخواه خود اقدام کنید.

نحوه ترمیم مو به روش تار به تارنحوه ترمیم مو به روش تار به تار

مزایای بهره مندی از روش تار به تار

تا به اینجا با این روش ترمیمی به خوبی آشنا شدید، اکنون وقت آن است تا از مزایای این روش نیز بیشتر بدانید، ترمیم مو در روش تار به تار با توجه به تراکم بسیار بالاتری که به نسبت کاشت مو دارد اکثرا مورد انتخاب مراجعه کنندگان و متقاضیان زیبایی قرار گرفته است. از جمله دیگر مزایایی که می توان برای این روش گفت مواردی هستند که در ذیل آمده است. همچون:

 • عدم ایجاد درد و خونریزی: یکی از مهم ترین مزیت هایی که این روش دارد، بدون درد و خونریزی بودن آن در حین کار است. زیرا که تار های مو در سر شما دانه به دانه کاشت نمی شوند. بلکه بر روی یک لایه نانو وصل شده و سپس با چسب مخصوص بر سر شما فیکس می شود. به همین علت هیچ درد و خونریزی شما را تهدید نمی کند. این مزیت سبب شده تا افراد با آرامش بیشتری این راه حل ترمیمی را انتخاب کنند.
 • امکان زیباسازی آن: یکی دیگر از مزیت های خوبی که در این روش وجود دارد، امکان حالت دهی، اتوکشی، استفاده از سشوار و رنگ کردن مو ها می باشد. چرا که این روش با توجه به قابلیتی که دارد می تواند تمام این نیاز های از دست رفته را مجدد به شما پاسخ دهد.
 • استفاده آسان از باشگاه، استخر: با انجام ترمیم مو به روش تار به تار شما می توانید بدون هیچ نگرانی و با اعتماد بنفس کامل به باشگاه بروید، با دوستانتان در استخر تفریح کنید و هیچ ترسی برای از دست دادن موهای خود نداشته باشید.
 • هزینه مناسب: همانطور که در بالاتر گفتیم با انجام این روش شما پذیرفته اید که موهایتان دیگر رشد نمی کنند. این روش به نسبت دیگر موارد با در نظر داشتن این نکته، با هزینه مناسب تری در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفته است. روش های ترمیم مو دیگر رشدی از موها را شامل نمی شود. پس اگر این موضوع برای شما پذیرفته شده است قطعا برای دستیابی به مزیت های خوبی که گفتیم از روش تا به تار برای ترمیم خود با بهترین هزینه استفاده کنید و از مشاهده نتیجه لذت ببرید.

بهترین کاندید ها برای انجام روش ترمیم مو تار به تار

با توجه به توضیحاتی که گفته شد افرادی که در ذیل از آن ها نام برده می شود بهترین گزینه برای انجام این روش هستند. همچون:

 • اشخاصی که نیاز به مشاهده فوری نتیجه کار دارند
 • افرادی که امکان کاشت مو ندارند.
 • افرادی که از طاسی و ریزش شدید رنج می برند.
 • عدم داشتن بانک موی کافی
 • افراد بالای 25 سال که الگوی ریزش مشخصی دارند.
 • کیس هایی که به دنبال عدم خونریزی و دوره نقاهت هستند.
 • ماندگاری 2 تا 3 سال و یا 5 سال وابسته به شرایط آب و هوایی و نگهداری
 • سازگاری ساختار شیمیایی پروتز نانو با پوست سر افراد
 • نفوذ آب و هوا به داخل پوست پس از استفاده از این روش

هزینه روش تار به تار در ترمیم مو

اکنون اگر انتخاب شما برای انجام این روش قطعی است ضرورت دارد تا از چند نکته مهم دیگر نیز در حوزه هزینه این کار بیشتر آشنا شوید.  در ابتدا ضرورت دارد که به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. زیرا که با انجام این روش ممکن است به پیاز موی شما آسیب وارد شود. پس برای انتخاب کلینیک سلامتی خود نهایت دقت را به خرج دهید.

زیرا در صورت این که توسط پزشک ماهر و فردی متخصص و کار آزموده این روش را پیاده سازی نکنید ممکن است پیاز موی شما آسیب دیده و افراد دچار عوارض ناگواری شوند که برای جبران آن سختی بسیار زیادی به شما وارد آید. پس در انتخاب یک مرکز موفق برای انجام ترمیم مو به روش تار به تار کمال دقت را به خرج دهید. اما از مهم ترین عواملی که می توان موثر بر هزینه شما دانست باید به کلینیک پوست، دکتر متخصص، میزان انجام کار و ناحیه تحت درمان، موقعیت جغرافیایی  و ... اشاره کرد.

هزینه ترمیم مو به روش تار به تارهزینه ترمیم مو به روش تار به تار

بیوتی کلینیک همراه شما در بهترین انتخاب

در این مقاله سعی شد به معرفی کاملی از ترمیم مو به روش تار به تار پرداخته شود. اکنون شما با توجه به تمام مزایای این عملکرد زیبایی می توانید برای دستیابی به آن مراجعه نمایید. بیوتی کلینیک مفتخر است تا شما همراهان گرامی را در انتخاب بهترین مرکز سلامت و زیبایی برای انجام این روش ترمیمی همراهی نماید.

علاوه بر آن این مجموعه مفتخر است تا بهترین کلینیک های تهران را در حوزه تناسب اندام، پوست و زیبایی، کاشت مو، جراحی زیبایی و ... به شما متقاضیان محترم معرفی نماید. امید است که بتوانیم با بهترین مشاوره در زمان مناسب معرفی کامل ترین خدمات زیبایی و درمانی را برای شما همراهان همیشگی به ارمغان آوریم.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه