دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP جوانسازی صورت مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی عمل زیبایی بینی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی انواع بوتاکس لیزر مو بلفاروپلاستی درمان با لیزر میکرونیدلینگ خال برداری

لاغری شکم با طب سوزنی چگونه انجام می شود

تیم تحقیقاتی مراکز پوست، مو و زیبایی
|
لاغری و تناسب اندام
| 1400/05/04

نحوه لاغری شکم با طب سوزنی از جمله موضوعات داغ و پر طرفداری است که امروزه عموم افراد به آن توجه ویژه داشته اند و توسط متخصص طب سوزنی مورد درمان قرار میگیرند. در این بخش قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر اما مفید در خصوص این که لاغری شکم با طب سوزنی چگونه انجام می شود؟ را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. همراه ما باشید.

آشنایی کلی با طب سوزنی

طب سوزنی از جمله شیوه های درمانی است که برای نخستین بار حدود 5 هزار سال پیش مورد استفاده طبیبان دربار چین باستان قرار گرفت. آن ها با کمک این متد درمانی توانستند که به درمان طیف گسترده ای از انواع بیماری های مختلف بپردازند و امروزه از این شیوه کارآمد درمانی با عنوان هایی نظیر طب چینی یا طب شرقی نیز یاد می شود.  

طب سوزنی چیستطب سوزنی چیست

نحوه لاغری شکم با طب سوزنی

امروزه عموم افراد جامعه بنا بر دلایل متعدد نظیر پرخوری، بی تحرکی، ژنتیک و .... با مشکل افزایش وزن مواجه هستند و تلاش دارند تا به نحوی از چاقی موضعی به خصوص در قسمت‌های پهلو‌ها و شکم جلوگیری کنند. یکی از شیوه های محبوب و کارآمد که میتوان برای درمان و رفع چاقی بکار گرفت، استفاده از طب سوزنی می باشد.

البته برای مشاهد نتابج اثر بخش و بهتر این روش و متد درمانی لازم است که به موارد دیگری همچون داشتن یک رژیم غذایی مناسب، ورزش روزانه و ... نیز توجه ویژه نشان داد تا روند تاثیر طب سوزنی بر کاهش وزن و چربی سوزی افراد  به شکلی اصولی و  با حداکثر کارایی صورت گیرد.

لاغری شکم با طب سوزنیلاغری شکم با طب سوزنی

نحوه لاغری شکم با طب سوزنی چگونه صورت می گیرد؟

نحوه لاغری شکم با طب سوزنی بدین صورت است که از سوزن های بسیار نازک به نام نیدل برای تاثیرگذاری بر روی گره های عصبی در برخی از نقاط خاص بدن که معمولا محل عبور انرژی های خاص است؛ استفاده می شود. انجام این کار باعث اعمال یکسری از واکنش های خاص شیمیایی در بدن فرد می شود که نوع واکنش مورد نظر به عصب درگیر و فعال شده وابسته است.

این واکنش ها و فعالیت های متابولیک خاص را میتوان به ترشح هورمون های آرامش دهنده برای کاهش فشار عصبی و یا استرس نسبت داد که به پرهیز از پرخوری های عصبی و افزایش سطح متابولیسم سلولی و سوخت و ساز بدن منجر می شود. 

نحوه لاغری شکم با طب سوزنی از طریق تحریک اعصاب معده و دستگاه گوارش با سوزن های نیدل نیز صورت می گیرد. بدین ترتیب اشتهای فرد در طی چندین جلسه درمانی به تدریج کاهش پیدا کرده و باعث چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو‌ها و در مدت زمانی طولانی تر نیز منجر به کاهش کلی وزن فرد میگردد. 

دیگر مطالب مرکز کاشت مو را در این بخش دنبال نمایید

لیپوساکشن شکم و پهلو چیست؟

راهکارهای درمان افتادگی پوست شکم

سفت شدن شکم بعد از لیپوماتیک چه دلایلی دارد

نقاط مورد استفاده در لاغری شکم و پهلو با طب سوزنی

در خصوص نحوه لاغری شکم با طب سوزنی معمولا برخی از نقاط خاص بدن را برای فرو بردن سوزن در نظر میگیرند که اگر بخواهیم در یک دسته بندی کلی به این نقاط اشاره داشته باشیم، میتوان هر یک از موارد ذیل را به ترتیب برای آن برشمرد:

طب سوزنی در نقطه تحریک کننده گردش خون

محل تقریبی این نقطه در فاصله ۳.۵ سانتی‌متری از ناف بر روی شکم فرد واقع شده که تحریک عصب مورد نظر باعث بهبود جریان خود در ناحیه شکم فرد و عملکرد بهتر دستگاه گوارش می گردد. بهتر است که بعد از هر جلسه طب سوزنی با کمک دو انگشت خود بر روی این نقطه فشار  کمی را اعمال کرده و سپس به مدت 2 دقیقه این نقطه را به خوبی ماساژ دهید.

طب سوزنی در نقطه رفع کننده ورم‌های ناحیه شکمی

یکی دیگر از نقاط خاص و حساس بدن انسان تقریبا در فاصله  ۷.۵ سانتی متری از آخرین رگ ناحیه زیر شکم واقع شده است که با تحریک عصب این نقطه می توان بر نحوه لاغری شکم با طب سوزنی اثر گذار بود. بکارگیری متد طب سوزنی در این نقطه از بدن طی چندین جلسه باعث رهایی فرد از انواع مشکلات و اختلالات گوارشی، اشتهایی، زخم و یا درد کمر خواهد شد.

طب سوزنی در نقاط اطراف گوش

چندین نقطه خاص دیگر معمولا در ناحیه اطراف گوش فرد وجود دارد که در خصوص نحوه لاغری شکم با طب سوزنی بسیار خوب جواب می دهد. تحریک عصب این نقاط باعث کنترل اشتهای فرد شده و همچنین عفونت های فک و گوش را نیز بدین طریق می توان درمان کرد.

انجام طب سوزنی در نقاط اطراف گوشانجام طب سوزنی در نقاط اطراف گوش 

طب سوزنی در نقطه زیر زانو

چهارمین نقطه که معمولا در طب سوزنی برای چربی سوزی و کاهش وزن مورد توجه اطبا و متخصصین این حوزه قرار میگیرد، در چند سانتی متری ناحیه بیرونی زانوی فرد قرار دارد. تحریک گره عصبی این نقطه از بدن نیز باعث بهبود عملکرد معده و روند هضم غذا خواهد شد. همچنین کاهش ذخیره های توده پربی بدن و غذا رسانی به خون از دیگر تاثیرات مثبت طب سوزنی در این نقطه است.

انجام طب سوزنی نقطه آرنج برای کاهش چربی‌های شکمی

در قسمت خارجی آرنج نیز شاهد یکی دیگر از نقاط خاص بدن برای انجام طب سوزنی هستیم که تحریک عصب این نقطه ارتباط مستقیمی با عملکرد روده بزرگ در خصوص دفع آب اضافی بدن و انتقال آن به کلیه‌ها دارد. بدین ترتیب میزان رطوبت بین بافتی بدن کنترل شده و منجر به لاغری شکم و پهلوی ها فرد می گردد.

انجام طب سوزنی در نقطه مچ پا

این نقطه درست در قسمت بالایی قوزک مچ پا  واقع شده و فرو بردن سوزن در آن به رفع استرس و احساس آرامش بیشتر فرد کمک بیشتری خواهد کرد. همچنین در خصوص نحوه لاغری شکم با طب سوزنی نیز باید بگوییم که تحریک این نقطه به بهبود عملکرد سیستم دستگاه گوارش منجر شده و از پرخوری‌های عصبی جلوگیری می کند.

انجام طب سوزنی برای کاهش چربیانجام طب سوزنی برای کاهش چربی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه