دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها

چگونگی کاشت مو به روش FUT

1397/06/18 | تعداد نظرات :0 |
کلینیک پوست و زیبایی رز
|
مراقبت های مو

 (follicular unit transplantation) FUT در سراسر دنیا به‌عنوان یک تکنیک کاشت مو به روش طبیعی تلقی می‌شود که طرف داران زیادی نیز دارد. در این روش نوار باریکی از فولیکول‌های موهای پشت سر برداشته می‌شود و عمل کاشت مو انجام می‌شود. در این روش گرافت های استخراج شده به ناحیه مورد نظر انتقال خواهند یافت.

چگونگی کاشت مو به روش FUT

به روش استخراج مو از پشت سر و انجام عمل کاشت در ناحیه تعیین شده را در اصطلاح پزشکی  (fut) می گویند.در کاشت مو به روش fut که تحت بی هوشی موضعی صورت می‌پذیرد، نوار باریکی که دارای حداکثر 2 سانتی متر عرض و 25 سانتی‌متر طول می‌باشد از پس سر فرد بیمار استخراج می‌شود و پس از آن پوست نواحی پشت سر با کمی کشش به هم رسانیده می‌شود و سپس توسط تیم کاشت بخیه زده می‌شود.در مرحله بعد، نوار باریک استخراج‌شده، توسط تیم کاشت به قطعات کوچک‌تری تبدیل می‌شوند که این قطعات کوچک‌تر اصطلاح "گرافت" گفته می‌شود. گرافت ها از 1 الی 4 عدد تار مو تشکیل‌شده است که در این عمل دست‌کم 1500 الی 2500 گرافت تهیه خواهد شد.

 در مرحله بعد گرافت ها به نقاط انتخابی انتقال می‌یابد،حداکثر زمان لازم برای انجام این عمل، بسته به نیاز فرد بیمار به کاشت مو از 3 الی 5 ساعت متغیر خواهد بود،به‌طورکلی می‌توان گفت fut یک روش استاندارد برای کاشت موی طبیعی می‌باشد که می‌توان در طی عمل، بیشترین مقدار مو را برداشت و کاشت کرد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه