دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP جوانسازی صورت مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی عمل زیبایی بینی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی انواع بوتاکس لیزر مو بلفاروپلاستی درمان با لیزر میکرونیدلینگ خال برداری

نکاتی در رابطه با جراحی براکیوپلاستی یا عمل لیفت بازو

تیم تحقیقاتی مراکز پوست، مو و زیبایی
|
دانستنی های جراحی زیبایی
| 1398/11/10

لیفت بازو یا براکیوپلاستی چیست؟

لیفت بازو که نام دیگر آن براکیوپلاستی است این روزها در میان افراد مخصوصاً بانوان از طرفداران بسیاری برخوردار است. برای انجام این عمل می بایست شرایط و نشانه هایی مورد بررسی قرار گیرند. عدم راحتی برای کارهای روزمره، ظاهری نامناسب در قسمت بازوها، کاهش وزن شدید در اثر رژیم های سخت از مهم ترین نشانه هایی محسوب می شوند که شما را برای انجام این عمل کاندید مناسبی خواهند دانست. برای انجام این عمل توصیه می کنیم به مرکز درمانی و پزشک متخصص مراجعه کنید.

جراحی زیبایی براکیوپلاستی یا لیفت بازو

این روزها افراد به دلایل مختلف جراحی های زیبایی گوناگونی را انجام می دهند که برای هر کدام از آنها دلایلی را عنوان می کنند. موضوع مهم اینجاست که تا چه حد می توان زیر تیغ جراحی رفت تا شرایط بهتری را در ظاهر خود ایجاد نمود. برخی از این جراحی ها برای بهتر شدن وضعیت ظاهری و حتی روحی انجام می شوند که یکی از آنها لیفت بازو یا براکیوپلاستی می باشد.
 این جراحی انجام می شود تا فرد احساس رضایت در رابطه با ظاهر خود کسب نموده و از مشکلات احتمالی آن از جمله خستگی بیش از حد خلاص شود. هر فردی به عنوان کاندید برای این جراحی در نظر گرفته نمی شود و تعدادی از بیماران که از چند نشانه برخوردار هستند می توانند براکیوپلاستی را برای بهبود شرایط خود انتخاب کنند. در ادامه به بررسی این نشانه ها برای لیفت این قسمت از بدن خواهیم پرداخت.

لیفت بازو یا براکیوپلاستی چیست

عدم راحتی برای انجام کارهای روزانه از دلایل براکیوپلاستی

همان طور که در بخش قبلی نیز عنوان شد برای انجام عمل لیفت بازو افراد می بایست از چند نشانه برخوردار باشند و نمی توان به هر دلیلی این عمل را انجام داد. یکی از این نشانه ها عدم راحتی در طول روز می باشد. بسیاری از بیماران از دلایل کاندید شدن برای این عمل را ناراحتی در این قسمت از بدن در زمان انجام کارهای روزمره خود می دانند به طوری که طاقت تحمل آن را نداشته و به دنبال راه کاری برای برطرف کردن این معضل می گردند.
حرکاتی که در آن بازوها درگیر باشند مسلماً برای این گونه از افراد سخت خواهد بود و چاره ای جزء عمل لیفت در بازوها نخواهد بود. پوست شل در این قسمت از بدن نه تنها افراد را دچار مشکل خواهد کرد بلکه به طرز عجیبی اعتماد به نفس آن ها را نیز کاهش خواهد داد. با عمل براکیوپلاستی می توان اعتماد به نفس از دست رفته را به بیماران بازگرداند.

دلایل مختلف انجام عمل براکیوپلاستی

عمل لیفت بازو برای رسیدن به ظاهری زیبا

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره شد برای انجام عمل لیفت بازو چند نشانه مورد بررسی قرار می گیرند که یکی از مهم ترین آن ها رسیدن به ظاهری زیبا می باشد. این موضوع برای بسیاری از افراد مخصوصاً بانوان عزیز از اهمیت برخوردار است.
پوشیدن لباسی که طبق سلیقه شماست مسلماً در زمانی که بازوهایی شل و افتاده داشته باشید به هیچ عنوان خوشایند نخواهد بود بنابراین با انتخاب عمل براکیوپلاستی و انجام آن می توانید به این مهم دست یابید. پوست شل در نواحی بازو توسط ورزش های هوازی به عضله تبدیل نخواهد شد و مسلماً جراحی زیبایی در این ناحیه بهترین و مؤثرترین روش محسوب می شود. اگر شما نیز آرزوی پوشیدن لباس آستین کوتاه را در سر دارید نگران نباشید جراحی براکیوپلاستی برای شما چاره ساز خواهد بود.

عمل لیفت بازو برای رسیدن به ظاهری زیبا

از دست دادن وزن زیاد و شل شدن بازوها

بسیاری از افراد دارای اضافه وزن بسیار بوده و از این رو رژیم های سخت و ورزش های طاقت فرسا را برای رسیدن به اندام ایده ال پیش می گیرند. در ابتدای امر شاید در اولین کاهش وزن فرد احساس رضایتی کسب نماید اما مسلماً برخی از عوارض این گونه از رژیم ها و ورزش های سخت می تواند در روحیه او تأثیر منفی داشته باشد. کاهش اعتماد به نفس یکی از آن هاست.
کاهش وزن بسیار باعث شل شدن پوست در نقاط مختلف بدن می شود که از مهم ترین قسمت های آن می توان به بازوها اشاره کرد. اگر بازوهای شما قبل از رژیم چاق و فربه بوده مسلماً بعد از رژیم ظاهری شل و افتاده نصیب آن ها خواهد شد. برای برطرف کردن این مشکل نیز مسلماً عمل لیفت بازو در میان دیگر روش ها بهترین راه کار محسوب می گردد.

از دست دادن وزن زیاد و شل شدن بازوها

نحوه انجام عمل براکیوپلاستی

برای انجام عمل لیفت بازو یا براکیوپلاستی در ابتدا می بایست به متخصص مورد نظر مراجعه و تمامی نشانه ها و دلایل خود را برای پزشک بازگو کنید. در اولین جلسه مشاوره ای میان شما و پزشکتان انجام می شود و تمامی جوانب، مزیت و عوارض این جراحی برای شما بازگو خواهد شد.
 برای انجام براکیوپلاستی می بایست بیمار تحت بیهوشی عمومی قرار گرفته و تمامی شرایط بدنی او کنترل شود. پس از این مرحله که توسط متخصص بیهوشی انجام می شود پوست بازو تا زیر بغل برش داده می شود و سپس بافت در این قسمت از دست ها تقویت می گردد. پس از انجام این مرحله پوست اضافی بازو برداشته شده و بازو بخیه زده خواهد شد.

نحوه انجام عمل لیفت بازو یا براکیوپلاستی

نکات مهم بعد از انجام عمل لیفت بازو

پس از انجام عمل لیفت بازو به مانند دیگر جراحی های زیبایی فرد می بایست دوران نقاهت خود را با رعایت برخی از نکات پشت سربگذارد. به عنوان مثال انجام تمرین های ورزشی سخت تا دو هفته بعد از این عمل ممنوع خواهد بود و در صورت شروع به ورزش می بایست زیر نظر پزشک معالج خود باشید.
 خودداری از بلند کردن دست ها تا شانه در روزهای اول نیز از دیگر توصیه های مربوط به این نوع جراحی می باشد. کشیده شدن پوست دستان خود را جدی گرفته و انجام این عمل تا چند روز پس از لیفت خودداری کنید. به حداقل رساندن حرکات جسمی و فیزیکی نیز به بیماران عزیز توصیه می شود.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه