دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف LPG ال پی جی جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP جوانسازی صورت مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی عمل زیبایی بینی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی انواع بوتاکس لیزر مو بلفاروپلاستی درمان با لیزر میکرونیدلینگ خال برداری

هزینه های ناشی از انواع روش های کاشت مو

تیم تحقیقاتی مراکز پوست، مو و زیبایی
|
مراقبت های مو
| 1398/08/20

کاشت مو چه مقدار هزینه دارد؟

ریزش مو یکی از حالت های بسیار نامطلوب و آزاردهنده بویژه در جمعیت آقایان است. این عارضه دلایل متفاوتی داشته و امروزه کاشت مو از قطعی ترین راه های برطرف نمودن این مشکل می باشد. کاشت مو انواع متفاوتی داشته و با توجه به وضعیت موهای متقاضی انجام خواهد گرفت. از دغدغه های اصلی کاشت موها، هزینه های ناشی از آن می باشد که به عوامل متفاوتی بستگی داشته و در شرایط مختلف، متفاوت خواهد بود.

ریزش مو و دلایل آن

سابقه خانوادگی، مشکلات ژنتیکی، مصرف برخی از داروها، شیمی درمانی، نداشتن رژیم غذایی مناسب، تغییرات و مشکلات هورمونی، استفاده بیش از حد از سشوار و شوینده های شیمیایی و کمبود مواد معدنی و ویتامین های ضروری بدن از جمله عوامل اصلی و کمک کننده به ریزش مو در هر سن و جنسی خواهند می باشند.

کاشت و پیوند مو

کاشت یا همان پیوند مو یکی از روش های قطعی و دائمی در درمان ریزش مو بوده و به شکل کلی در آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. کاشت موها، انتقال ریشه مو از نواحی که هنوز به ریزش دچار نشده اند، به نواحی دیگری که در ابتدای ابتلا به ریزش مو هستند، می باشند. این انتقال به شکل تخصصی و با استفاده از ابزار و روش های خاص پزشکی انجام گرفته و می توان از آن به منظور کاهش و پیشگیری از ریزش مو در نواحی مختلف بدن مانند ابرو، مژه و موهای بدن استفاده نمود.

هزینه های ناشی از کاشت مو

هزینه های ناشی از کاشت مو

هزینه های ناشی از کاشت مو یکی از مهمترین دلنگرانی های متقاضیان این عمل زیبایی بوده و از دلایل اصلی ترین دلایل انصراف از انجام این عمل به شمار می آید. هزینه های این عمل زیبایی متفاوت بوده و به عوامل بسیار زیادی وابسته می باشد. پزشک معالج، کلینیک مراجعه شده به آن، تعداد جلسات درمانی این اقدام، تراکم و یا اصطلاحا بانک مو در فرد متقاضی، نوع روش انجام کاشت و پیوند مو و هزینه های جانبی از عوامل موثر در میزان هزینه های ناشی از کاشت  و پیوند مو خواهند بود.

هزینه های کسب شده در روش های متفاوت کاشت مو

SUT،HRT،FUE،BHT و FUG از روش های معمول و پرطرفدار در جراحی پیوند مو در آقایان می باشند. تمامی این روش ها مزایا و معایب خود را داشته و با توجه به تجربه و انتخاب بیمار در شخص متقاضی انجام خواهند گرفت. هزینه های کسب شده در تمامی این روش ها کاملا متفاوت بوده و روش FUT به دلیل کم هزینه بودن و آسان بودن، از پرطرفدارترین روش های قدیمی پیوند مو به شمار می آید.

روش های مختلف کاشت مو و هزینه های آن

هزینه پیوند مو به روش  SUT

 دو روش FIT و FUT از جمله روش های قدیمی جراحی پیوند مو می باشند که احتیاج به هزینه های کمتری داشته اما به دلیل داشتن عوارض شدید و عدم تاثیرگذاری مفید، کنار گذاشته شده است. با علم به اینکه روش SUT یکی از روش های پرهزینه کاشت و پیوند مو تلقی می گردد، اما استفاده از آن بسیار شایع بوده و از جمله روش های اصلی و پرطرفدار در کاشت مو محسوب می گردد. در این روش از پیوند مو،  تعداد جلسات درمانی بسیار کمتر بوده و می توان 14000 مو را در یک جلسه پیوند زد.

مقیاس های هزینه پیوند مو

 در برخی از کلینیک ها و مراکز کاشت مو، مقیاس هزینه های پیوند بر اساس تعداد تار مو پیوند زده شده می باشد؛ در مقابل سایر کلینیک های درمانی، هزینه کاشت بر اساس ناحیه و سانتی متر کاشت شده برآورد خواهد شد. بخش مشاوره کلینیک ها و مراکز درمانی پیوند مو می توانند افراد متقاضی را در این زمینه راهنمایی نموده و افراد را از میزان و نحوه دریافت هزینه ها مطلع نمایند. انتخاب کلینیک و مراکز درمانی در انجام انواع روش های پیوند مو اهمیت بسیار زیادی داشته و دریافت هزینه ها به طور نسبی از 3 تا 5 میلیون متغیر می باشد. توصیه می شود به مراکز معتبر مراجعه نموده و با این کار از پرداخت مجدد هزینه بابت پیوند مو در انواع مختلف آن پیشگیری نمایید.

مقیاس های هزینه های کاشت مو

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه