دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن

تزریق ژل به دست ها به چه منظوری انجام می شود

1398/05/19 | تعداد نظرات :0 |
کلینیک
|
مراقبت های پوست و زیبایی

تزریق ژل به دست

پیری دوره ای از زندگی بوده که برای هر کسی اتفاق می افتد در این دوران چین و چروک ایجاد شده بر پشت دست ها ظاهر نامناسبی برای فرد به وجود می آورد لذا امروزه با تزریق ژل به دست ها سعی شده چنین علایمی از کهنسالان دور شده و جوانی دوباره ای را به دست آورند. پزشکان برای تزریق ژل به دست ها از ژل های متنوعی استفاده کرده که بهترین نمونه ی آن ژل آبرسانی با نام اسید هیالورونیک می باشد.

تزریق ژل به دست ها چگونه انجام می شود

یکی از روش های درمان نوین تزریق ژل های مختلف به پشت دست ها می باشد. این شیوه ی جوانسازی پوست دست ها در کلینیک های مجهز به کمک متخصصین پوست و مو قابل اجرا است. تزریق نمونه ژل های مختلف برای از بین بردن چروک های ایجاد شده بر روی پوست دست ها بسیار موثر بوده و سبب جوان سازی دست ها در افراد کهنسال می شود. طبیعتا پوست دست ها سرشار از ماده ای اسیدی به نام هیالورونیک می باشد که در طول عمر افراد از میزان آن در پوست انسان کاسته شده و میزان شفافیت و جوانی پوست رفته رفته از بین خواهد رفت در نتیجه پوست بدن انسان خصوصا قسمت دست ها دچار پیری و چروک خوردگی می شود.

تزریق ژل به دست ها

برای تزریق به دست ها از چه نوع ژلی استفاده می شود

متخصصین پوست و مو برای جوان سازی پوست دست ها از ژل های متنوعی استفاده می کنند. در صورتی که طبق تحقیقات این نتیجه حاصل شده که بهترین ژل برای جوانسازی پوست دست ها ژل آبرسانی می باشد که اسید هیالورونیک نام دارد. تزریق این ژل به دست ها سبب شده تا پوست به اندازه ی کافی آب مورد نیاز خود را جذب کرده جوانی دوباره به پوست بازگردد. البته نوع ژل و میزان تزریق ژل به دست ها بنا به صلاحدید پزشک و نیازمندی افراد انجام می گیرد چرا که نیاز افراد متقاضی تزریق ژل به دست ها و آناتومی آنها با یکدیگر متفاوت می باشند.

مزایای ژل تزریق شده به دست ها

در وهله ی اول فرد اعتماد به نفس یافته و خود را جوانتر از سنش به حساب می آورد. این گونه ژل ها دوام بالا داشته و سال ها ماندگاری خود را حفظ می نمایند. حالت طبیعی به دست داده و کاملا ایمن و بی خطر است. این روش جوان سازی پوست دوره نقاهت کوتاه مدتی را سپری می کند. هزینه انجام تزریق ژل به دست ها نسبت به سایر اعمال جوانسازی و زیباسازی پوست در سطح کمتری قرار دارد، دست به حالت اولیه برگشته و پر حجم می شود از این رو تمامی چین و چروک ها از بین خواهند رفت، پوست دست ها صاف تر و نرم شده و زیبایی و جذابیت فوق العاده ای را پیدا خواهند نمود، پشت دست ها حالت های لاغری، خشکی و زبری خود را از دست داده و به صورت تو پر جلوه می دهد.

تزریق ژل به دست ها

نحوه ی تزریق ژل به دست ها

لازم است بدانید که ژل های به کار رفته در قسمت های مختلف بدن با یکدیگر متفاوت هستند به طوری که ژل های تزریقی در سینه ها و لب ها هیچ شباهتی با تزریق ژل به دست ها نخواهد داشت. پزشکان متخصص برای انجام تزریق ژل به دست ها ابتدا سطح کلی پوست دست ها را ضد عفونی کرده سپس به کمک دارو های مورد نیاز دست ها را بی حس می نمایند. اگر چه بیشتر ژل ها خود حاوی مواد بی حس کننده هستند اما پزشکان برای جلب رضایت بیمار خود اقدام به بی حس کردن دست ها می کنند. سپس متخصص با ظرافت و دقت کافی کار تزریق ژل به دست ها را در زیر پوست دست ها انجام داده و سعی کرده تا ژل در تمام نواحی پوست به طور یکسان پخش شود اگرچه فرد در پشت دست ها کمی سوزش و التهاب را حس می کند اما در کوتاه مدت از بین رفته و حالت جوان و تازه ای به دست ها بخشیده می شود.

دیدگاه ها
1
ثبت دیدگاه