دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم

اشتباهات رایج در کاشت مو چیست

1398/04/23 | تعداد نظرات :0 |
کلینیک
|
مراقبت های مو

پرهیز از اشتباهات رایج در کاشت مو

امروزه کاشت مو یکی از اصلی ترین و قطعی ترین روش ها درمان ریزش مو و برخورداری از یک موی بسیار طبیعی می باشد. اشتباهات رایج در کاشت مو موجب گردیده بسیاری از افراد از انجام این عمل راضی نبوده و نتیجه مطلوب را دریافت نمی نمایند. ثمربخشی این عمل به عوامل مختلفی بستگی داشته و در صورت رعایت اصول و پرهیز از اشتباهات رایج در کاشت مو زمینه موفقیت این روش قطعی در ریزش مو را فراهم می آورد. مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر و شناخته شده تحت نظر پزشک ماهر و متخصص، مشاوره پیش از انجام کاشت مو و استفاده از روش ها و متدهای روز دنیا ریسک انجام اشتباهات رایج در کاشت مو را کاهش داده و درصد موفقیت را افزایش می دهند.

مو و تاثیر آن در زیبایی ظاهری

مو یکی از اصلی ترین عناصر دخیل در زیبایی ظاهری آقایان و خانم ها است. مو علاوه بر نقشی که در زیبایی دارد، دارای وظایف فیزیولوژیک بسیاری نیز بوده و به عنوان یک پوشش اصلی برای پوست بدن و سر محسوب می گردد. مو دارای سه بخش پیاز مو، فولیکول مو و ساقه مو بوده که به ترتیب در هیپودرم، درم و اپیدرم پوست قرار می گیرند. اهمیت به سلامت مو و رسیدگی به موقع به آن، بسیار مهم بوده و در جلوگیری از آسیب های وارد شده به آن بسیار موثر است.

کاشت مو

ریزش مو و دلایل اصلی آن

ریزش مو در میانسالی و پیری فرآیندی طبیعی و فیزیولوژیک است که دیر یا زود اتفاق می افتد. امروزه این فرایند طبیعی به سراغ جمعیت جوان آمده و بسیاری از آقایان جوان را درگیر نموده است. این اتفاق به دلایل متفاوتی مانند ژنتیک، بیماری های ارثی، مصرف برخی از داروها، رژیم غذایی ناسالم، مصرف بیش از حد الکل و دخانیات، کمبود برخی ویتامین ها و مواد معدنی ایجاد می گردد. استرس های مکرر در زندگی روزمره و عدم سلامت اعصاب و روان از دلایل اصلی و فوق العاده مهم ریزش مو محسوب می گردد. ریزش مو بسته به درجات آن و شرایط بدنی شخص مورد نظر قابل درمان با داروها، محلول های آرایشی و رژیم غذایی بوده و در صورت مقاوم به درمان ریزش مو بودن، کاشت مو تنها راه حل این اتفاق آزار دهنده است.

کاشت مو و پیوند مو

کاشت مو

کاشت یا همان پیوند مو به معنای انتقال ریشه مو از نواحی مقاوم به ریزش به نواحی در حال ریزش مو می باشد. در این روش ریشه یا پیاز مو را از نواحی مقاوم به ریزش برداشته و به نواحی در حال ریزش پیوند می زنند. این متود به طور کلی در آقایان انجام شده و به منظور درمان ریزش ابرو، ریش و موهای بدن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد متقاضی و سوالات رایج آن ها در مراجعه به کلینیک ها، نتیجه بخش بودن یا نبودن این جراحی است. باید گفت انجام یک سری اشتباهات رایج در کاشت مو منجر به صدمه دیدن این روش درمانی شده و از درصد موفقیت آن به شدت می کاهد.

اشتباهات رایج در کاشت مو

از جمله اشتباهات رایج در کاشت مو انجام این روش در دوره نوجوانی و اوایل جوانی، یعنی زمانی قبل از ثبات دائمی ریزش مو می باشد. انجام کاشت مو در افرادی با بنیه و یا اصطلاحا بانک موی ضعیف از دیگر اشتباهات رایج در کاشت مو می باشد. تکرار بی دلیل و غیر اصولی جلسات کاشت از دیگر اشتباهات رایج در کاشت مو بوده که نه تنها تاثیری در نتیجه بخش بودن ندارد بلکه به مرور زمان شخص را دچار بی مویی و ریزش موی مجدد می نماید. افرادی که دچار ریزش مو شده اند همواره به دنبال راهی به منظور داشتن موهای پرپشت می باشند، اما باید توجه داشت ایجاد پرپشتی و تراکم بالا در تمامی افراد کار درستی نبوده و از جمله اشتباهات رایج در کاشت مو به شمار می آید. از اشتباهات رایج دیگر که توسط متقاضیان انجام می گیرد مراجعه به کلینیک های نامعتبر با قیمت های کمتر می باشد که از امکانات کافی برخوردار نبوده و تحت نظر پزشک متخصص و زبردستی نمی باشند.

کاشت مو

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه