دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی

پیوند مو از بدن به سر امکان دارد

1398/04/23 | تعداد نظرات :0 |
کلینیک
|
مراقبت های مو

بررسی دقیق و آشنایی با پیوند مو از بدن به سر

پیوند مو از بدن به سر یکی از مواردی است که می تواند زیبایی چهره شما را تضمین نماید. باید بدانید که این عمل نیاز به مهارت و دقت کامل دارد که به همین دلیل باید انجام دادن آن را به یک پزشک متخصص بسپارید. باید بدانید که این روش پیوند مو مزایای بسیاری نیز خواهد داشت. در ادامه توضیحات کامل تری درباره پیوند دادن موی بدن به سر ارائه نموده ایم:

پیوند مو

پیوند مو را می توان یکی از مهمترین مواردی دانست که بر زیبایی فرد تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. پیوند مو معمولا برای آقایان انجام می شود و بانوان کمتر از پیوند استفاده می کنند. باید بدانید که منظور از پیوند مو پر کردن مناطقی است که موی کمتری دارد. به جهت همین کار معمولا موهای اطراف فرد برداشته می شوند و به محل تعیین شده انتقال داده می شوند. توجه داشته باشید که فرآیند انتقال مو به نواحی کم مو تر کاملا تخصصی است و باید حتما توسط پزشکی حرفه ای انجام گیرد به همین دلیل باید در این عمل زیبایی به موارد مختلفی توجه داشته باشید. یکی از این موارد را می توان توجه کردن به جنس و مقاومت مو دانست. چرا که معمولا موهایی ارزش کاشت خواهند داشت که مقاومت بالایی داشته باشند و بتوانند به مدت طولانی تری بر روی سر شما باقی بمانند. پیوند مو نیازی به بیهوشی ندارد و به همین دلیل می توانید به راحتی از پیوند دادن مو استفاده نمایید. پیوند و کاشت مو مستلزم رعایت موارد مختلفی می باشد که این کار باید توسط یک پزشک متخصص انجام پذیرد. به عبارتی باید گفت که در پیوند دادن مو باید حتما از بهترین و قدرتمند ترین موها استفاده شود.

پیوند مو

منبع موهای مورد نیاز پیوند مو

بسیاری این سوال را دارند که موهایی که در پیوند دادن مو مورد استفاده قرار می گیرند از چه محلی برداشته می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: این موها از مناطق مختلفی گرفته می شوند اما مهمترن ناحیه آن موهای سر می باشد. معمولا فولیکول های مو را از بخش پشتی گردن برداشته و به فرق سر منتقل می نمایند. اما ممکن است برخی افراد در پشت سر نیز مویی نداشته باشند که در این صورت پزشک به دیگر نواحی بدن وی توجه خواهد نمود و از بخشی که بیشترین شباهت را به موهای سر دارد استفاده می نمایند. باید توجه داشته باشید که انتخاب نادرست موها سبب خواهد شد که علاوه بر عدم زیبایی بخشیدن سبب شود که قیافه فرد به کلی تغییر نماید. به همین دلیل پیوند مو را می توان موردی تخصصی دانست. امکان پیوند مو از بدن به سر نیز وجود دارد اما این کار مستلزم رعایت اصول و مواردی خواهد بود که پزشک معالج باید به این موارد توجه داشته باشد. در ادامه به بررسی شیوه پیوند مو از بدن به سر پرداخته ایم:

پیوند موی سر

پیوند مو از بدن به سر

پیوند مو از بدن به سر نیز امکان پذیر می باشد. اما زمانی از این نوع پیوند استفاده می شود که تعداد موهای سر فرد کم باشد و پزشک به ناچار از موهای بدن استفاده کند. منبع موها را می توان: موهای روی بازوها، ران پا، قفسه سینه، صورت و همچنین سیبیل ها دانست. متخصصین موهایی را انتخاب خواهند کرد که مقاومت بالایی داشته و محکم باشند. پیوند مو از بدن به سر تفاوت های بسیاری با پیوند موی معمولی دارد و به همین منظور باید حتما به آن توجه ویژه ای شود. چرا که در صورت اشکال در کاشت آنها نتیجه مطلوب را شاهد نخواهید بود. دستگاهی که این کار را انجام می دهد شبیه یک سوزن کوچک می باشد که به وسیله آن موهای بدن استخراج می شود و به بخش های کم پشت سر منتقل می شوند. تمامی این مراحل با احتیاط کامل انجام خواهد شد. روش پیوند مو از بدن به سر بسیار کاربردی خواهد بود چرا که به وسیله این روش منبع موها زیاد بوده و می توانید به صورت کامل تری سر خود را با مو بپوشانید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه