دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها
کاشت مو کاشت ابرو کاشت موی طبیعی کاشت ابروی طبیعی کاشت ریش کاشت مژه ریزش مو درمان ریزش مو ترمیم مو پوست وزیبایی تزریق ژل بوتاکس تزریق چربی جوانسازی لیزر موهای زائد پاکسازی و لایه برداری پوست درمان لک،کک و مک،جای جوش لاغری و تناسب اندام لیپولیز لیزری لیپوماتیک کویتیشن RF آر اف جراحی و زیبایی جراحی بینی جراحی شکم جراحی پلک تزریق بوتاکس مزایای تزریق بوتاکس نقاط تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد کلینیک زیبایی پوست و زیبایی لیزر موهای صورت لیزر زیر بغل لیزر ناحیه تناسلی عوارض تزریق بوتاکس کاربردهای تزریق چربی انواع کاشت مو بهترین ژل برای تزریق خطرناکترین ژل مراقبت های بعد از تزریق ژل مدت ماندگاری تزریق ژل پیکر تراشی لاغری با لیپوماتیک لاغری مدرن روش های کاشت ریش کاشت ریش به روش SUT مراقبت های بعد از کاشت ریش سن کاشت ریش قیمت تزریق چربی مزایای تزریق چربی لیپو اینجکشن لیپو لیفتینگ لیپو ساکشن دلایل ریزش مو معایب تزریق بوتاکس پیشانی مزایای کاشت ابرو پیوند مو جراحی پیوند مو روش های کاشت مو کاشت مو به روش FIT کاشت مو به روش FUT کاشت مو به روش SUT مزایای لیزر موهای زائد معایب لیزر موهای زائد منع لیزر موهای زائد نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد روش FIT برای پیوند مو روش FUT در پیوند مو نواحی تزریق بوتاکس جوانسازی پوست تزریق بوتاکس در نوجوانان موارد منع تزریق بوتاکس قیمت کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو مراحل ترمیم ابرو عوارض تزریق چربی ویژگی های فیلر کاشت مو در خانم ها جلوگیری از ریزش مو مراقبت های بعد از کاشت مو مراقبت های مو مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد درمان لک عوارض کاشت مو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش FUE جراحی لاغری افرادی که نباید لیپوماتیک انجام دهند لیفت بازو هزینه لیپوماتیک مزایای لاغری با لیپوماتیک قیمت لیپوماتیک پیکرتراشی خطرات لیپوماتیک عوارض لیپوماتیک کاشت موی بانوان عوارض کاشت مو به روش PRP مراقبت های پوست و زیبایی تزریق فیلر لیفت صورت جراحی زیبایی ماسک پوست لاغری تناسب اندام خدمات مو مژه جراحی پلک کاشت آفتاب سوختگی مراقبت پوست مراقبت از مو کلینیک زیبایی پوست و مو جراحی پلاستیک بیماری پوستی لایه برداری پوست پاکسازی ریش ترمیم مراقبت از پوست لیفت پوست صورت پیوند ریش عمل پیوند ریش کلینیک زیبایی کاشت ریش محافظت از پوست در فصل سرما محافظت از مو در فصل سرما پوست و مو مراقبت از پوست و مو هزینه پیوند مو هزینه کاشت مو انواع روش کاشت مو کاشت و پیوند مو انواع روش کاشت مو و هزینه آن دلایل بازگشت موهای زائد بعد از لیزر دلایل بازگشت مو بعد از لیزر علت برگشت موهای زائد بعد از لیزر بهترین دستگاه های لاغری لاغری با دستگاه مکانیسم اثر انواع دستگاه های لاغری روش مناسب لاغری با دستگاه تزریق ژل و تزریق چربی معایب تزریق ژل مزایای تزریق ژل معایب تزریق چربی تفاوت های تزریق چربی با تزریق ژل مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل اصلاح بعد از کاشت ابرو مزایای میکروبلدینگ انواع روش کاشت ابرو کاشت ریش و سبیل لیفت بازو یا براکیوپلاستی عمل لیفت بازو جراحی براکیوپلاستی راهکارهای کاهش وزن مزایای کاشت مژه معایب کاشت مژه کاشت مژه چیست پیوند مژه مزایای کاشت ریش معایب کاشت ریش جراحی چشم ویروس کرونا coronavirus covid19 بیماری کرونا جراحی لیزیک چشم جراحی لازک چشم عمل زیبایی پلک عمل بلفاروپلاستی عمل لیزیک چشم عمل لازک چشم زیبایی انواع خدمات پوستی انواع خدمات زیبایی

آیا نتیجه اشتباه جراحی لیفت صورت را می توان تغییر داد

1398/04/23 | تعداد نظرات :0 |
کلینیک
|
مراقبت های پوست و زیبایی

تغییر دادن اشتباهات در جراحی لیفت صورت

لیفت صورت به عنوان یکی از اقدامات مستقیم برای کشیدن پوست صورت، انجام می گیرد. گفتنی است اشتباهات در جراحی لیفت صورت امروزه به یکی از دغدغه ‌های مهم افرادی که قصد استفاده از روش لیفت صورت با انجام جراحی را دارند، قرار گرفته است. لذا افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند، باید توجه داشته باشند که اشتباهات در جراحی لیفت صورت ممکن است هر از چند گاهی پیش آید. توصیه ما به افراد این است که با توجه به این مشکلات قبل از استفاده از روش جراحی برای لیفتینگ صورت خود به نکات مهمی که در این مورد وجود دارد، توجه داشته باشند. اما آیا این که نتایج اشتباهات در جراحی لیفت صورت قابل تغییر دادن است یا خیر، می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. ما در این مطلب قصد داریم به صورت خلاصه نکاتی را در این امر اشاره کنیم.

نتایج اشتباهات در جراحی لیفت صورت

گفتنی است لیفت صورت امروزه به عنوان یکی از عمل های جراحی پرطرفدار برای جوانسازی پوست مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، البته بای افرادی که پوست صورتشان بیشتر از حد افتادگی دارد و دیگر با تزریق ژل و تزریق بوتاکس نمی توانند نتیجه درستی بگیرند. اما پس از آنکه یک سری از عوارض در صورت بسیاری از افراد بروز نمود، بسیاری از افراد سعی می کنند تا با استفاده از روش های دیگر نسبت به کشیدن پوست خود اقدام نمایند. نتایج اشتباهات در جراحی لیفت صورت به صورت های مختلفی در پوست افراد بروز می کند و این جای سوال دارد که آیا می ‌توان نتایج این اشتباهات را تغییر داد یا خیر؟ از نمونه اشتباهاتی که در لیفت پوست افراد صورت گرفته، می ‌توان به جابجایی نرمه گوش، سیاه شدن پوست، کبودی وسیع در سطح پوست، عفونت، درد و بسیاری از مشکلات دیگر با شکل های نامطلوب نام برد. در مورد حل کردن مشکلات این پوست ها باید توجه داشت که نوع مشکلی که بعد از عمل انجام لیفت صورت گرفته از چه نوعی می باشد. بعضی از نمونه های آن با توجه به نکاتی که در ادامه گفته می ‌شود، قابل حل خواهد بود و بعضی از آنها ممکن است طی یک بازه زمانی طولانی و در بعضی از اوقات به هیچ وجه حل نشود که  البته این موضوع بسیار نادر است. توصیه ما این است که در زمان انجام عمل لیفت از بهترین پزشکان استفاده نمایید تا اشتباهات رایج در لیفت صورت را برای شما به حداقل برسانند.

لیفت صورت

نوع پزشک معالج در تغییر دادن نتایج اشتباهات در جراحی لیفت پوست صورت

چنانچه اشتباهات در جراحی لیفت صورت برای شما به وقوع پیوست، شما باید به پزشکان پوست صورت مراجعه نمایید. اما آیا این پزشکان می‌ توانند مشکلات پوست صورت شما را بعد از انجام عمل لیفت حل نمایند؟ در این مورد می توان گفت بسته به نوع تجربه و کارایی که پزشک دارد، می تواند این موضوع متفاوت باشد. در کل می ‌توان گفت که بله، اگر پزشکی که در این امر فعالیت دارد از دسته پزشکان حاذق و آشنا به علم روز باشد، می ‌تواند نسبت به از بین بردن مشکلات پوستی که بعد از جراحی و عمل لیفت رخ می‌دهد، اقدام نماید. پس می توان نتیجه گرفت در صورت آشنا بودن پزشک به اطلاعات و علم به روز می توان نسبت به از بین بردن اشتباهات در جراحی لیفت صورت اقدام نمود. پس سعی کنید در زمان بروز اشتباهات در جراحی لیفت صورت سریعا به پزشکان معتبر مراجعه نمایید.

نوع پوست

یکی از پارامترهایی که می‌ تواند در از بین بردن اشتباهات در جراحی لیفت پوست صورت تاثیرگذار باشد، نوع پوست صورت افراد می باشد. لذا پوست ها با نمونه های متفاوتی موجود می باشند که افراد می‌ توانند نسبت به از بین بردن مشکلات پوست خود که در اثر اشتباهات در جراحی لیفت صورت رخ داده است، اقدام نمایند. گفتنی است بعضی از اوقات مشکلاتی که در پوست رخ داده است، قابل حل نمی باشد. توصیه ما این است که قبل از اینکه هرگونه اتفاقی برای پوست صورت شما بیفتد، با استفاده از پزشکان توانا نسبت به لیفتینگ پوست خود اقدام نمایید، تا بهترین کارایی را بر روی پوست خود حس کنید.

لیفت صورت

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه