رعایت نکات مهم قبل از تزریق ژل

میانگین امتیاز کاربران به این مقاله :
 |  امتیاز 3/7 از 5 (از 2403 رای)

همه چیز در رابطه با تزریق ژل

تزریق ژل یکی از جراحی های زیبایی سرپایی است که امروزه بسیار مورد استقبال افراد مخصوصاً خانم ها قرار گرفته است. قبل از اینکه به این تزریق اقدام کنید توصیه می کنیم به چند نکته مهم توجه کنید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مراقبت های قبل از تزریق ژل

امروزه روش های مختلفی جهت پر شدن گودی های صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام از شرایط خاصی برخوردارند. تزریق ژل یکی از این موارد محسوب می شود و از طرفداران بسیاری نیز برخوردار است. ژل و انواع آن را می توان یکی از پر کننده های غیر طبیعی به شمار آورد که می بایست قبل از تزریق  آن افراد به چند نکته مهم توجه کنند.
انتخاب متخصص و دکتر مجرب، میزان انتظار بیمار و شخص متقاضی، نوع ژل مورد استفاده قرار گرفته شده، قیمت ژل، نواحی مورد نیاز برای تزریق ژل، مراقبت های قبل و بعد از تزریق و چندین مورد دیگر از جمله نکاتی است که افراد می بایست قبل از اقدامات اولیه به آنها توجه نمایند. رضایت فردی که ژل را به عنوان یک پرکننده انتخاب کرده است نیز موضوع مهمی است که به تخصص پزشک و نوع ژل به کار رفته شده بستگی دارد. در ادامه بیشتر به این موضوعات خواهیم پرداخت.

تزریق ژل به لب

توقعات و انتظارات واقعی قبل از تزریق ژل

یکی از نکاتی که افراد قبل از تزریق ژل می بایست به آن توجه کافی نمایند میزان انتظار و توقعات واقعی آن هاست. اگر قصد دارید از این روش برای زیباتر شدن چهره خود استفاده کنید توصیه می کنیم قبل از انجام آن تحقیقات لازم را به انجام برسانید. مشورت کردن و ارائه نظرات شخصی در رابطه با انتظارتان از نتیجه نهایی کمک فراوانی به رضایت شما پس از مراحل تزریق فیلر و ژل خواهد کرد.
 اگر پیشنهادی در این زمینه دارید و یا چهره کسی را که این تزریق بر صورت او انجام شده می پسندید می توانید تصورات خود را برای دکتر و متخصص مورد نظر با صراحت کامل بیان کنید. مسلماً دکتر متخصص زیبایی در بهترین کلینیک تزریق ژل که شما به او مراجعه کردید اگر دارای سواد و تجربه کافی در این زمینه باشد کمک فراوانی به شما در رسیدن به نتیجه مثبت و رضایت بخش خواهد کرد. توصیه می کنیم واقع بین بوده و فراتر از واقعیت توقعات بی جا نداشته باشید. چهره هر فردی دارای ویژگی های مختص خود می باشد مسلماً نمی توان نتیجه مثبت برای فرد دیگر را ملاک بر نتیجه عالی تزریق ژل بر چهره شما دانست.

تزریق ژل به لب

اطلاع ویژگی فیلر استفاده شده قبل از تزریق ژل

تزریق ژل دارای چند مرحله مهم است. مرحله اول تصمیم قطعی فرد متقاضی است که با انتخاب یک متخصص وارد مراحل اصلی می شود؛ اما بعد از اینکه توقعات و انتظارات خود را به متخصص مورد نظر ارجاع دادید می بایست قبل از انجام این تزریق تحقیقات کاملی را در رابطه با نوع ژل مورد استفاده توسط متخصص به انجام برسانید. می توانید در این زمینه با پزشک و متخصص مورد نظر مشورت کنید و ضمن مشاوره از قیمت و هزینه تزریق ژل مطلع شوید.
 از او جویا شوید که چه نوع ژلی را برای شما انتخاب کرده و قصد تزریق آن را دارد. اطلاعاتی در رابطه با عوارض فیلر مورد نظر از متخصص خود دریافت نموده و از مدت ماندگاری آن نیز مطلع شوید. اگر به این موضوع وسواس دارید می توانید تحقیقات خود را وسیع تر کرده و از چند دکتر و متخصص دیگر اطلاعات لازم را جویا شوید. اینترنت نیز فضای مناسبی جهت کسب اطلاعات لازم در رابطه با انواع ژل و ویژگی های آن هاست که می توانید از طریق آن نیز به اطلاعات مناسبی دست یابید.

تزریق ژل به گونه

بررسی سوابق پزشکی قبل از تزریق ژل

یکی از مهم ترین موضوعاتی که افراد می بایست قبل از تزریق ژل و انواع پر کننده باید به آن توجه کافی نمایند سوابق متخصص و پزشکی است که قرار است این مهم را به او بسپارند. امروزه تعداد مراکز و افرادی که به کارهای زیبایی از جمله تزریق فیلر و ژل می پردازند کم نیست و روز به روز به تعداد آنها افزوده می شود. برخی از این افراد بدون این که مسیر مناسبی را جهت آموزش جراحی زیبایی طی کنند با افتتاح مکانی به این کار اقدام می کنند.
بسیاری از افرادی که به آنها مراجعه می کنند دلیل خود را هزینه مناسب تزریق ژل اینگونه از مراکز عنوان می کنند بدون توجه به این نکته که امکان آسیب های جدی با تزریق نادرست ژل و هر گونه پر کننده وجود دارد که باعث می شود هزینه های سنگین ترمیم و درمان های بعدی باعث پشیمانی آنها شود. یک پزشک متخصص می بایست از سواد و تجربه کافی در این زمینه برخوردار باشد. می توانید این مهم را از طریق مراجعه کنندگان و میزان رضایت آن ها مطلع شوید.

تزریق ژل به لب

نکات مهم قبل از تزریق ژل

در چند بحث قبلی به چند نکته مهم و اساسی در رابطه با تزریق ژل پرداختیم. اگر تمایل دارید این نوع جراحی زیبایی را به انجام برسانید قبل از انجام آن به چند نکته دیگر توجه نمایید.
نوشیدن آب کافی قبل از تزریق را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
از انجام این کار در سالن های زیبایی و مراکز نامعتبر جدا خودداری کنید.
برای جلوگیری از تشدید کبودی توصیه می کنیم قبل از تزریق ژل از خوردن مسکن هایی مانند ایبوپروفن و آسپیرین خودداری کنید.
تنها براساس قیمت فیلر و ژل به انتخاب آن اقدام نکنید.

نظرات کاربران

به این مقاله امتیاز دهید
با تشکر امتیاز شما می باشد
لطفا نظر خود را بنویسید