لاغری و تناسب اندام

با گذشت زمان به دلیل کاهش جریان خون و کاهش کلاژن‌ سازی پوست٬ لطافت و استحکام خود را از دست داده و در مناطقی مثل صورت و گردن شل و افتاده و در مناطقی مثل پهلوها و باسن و رانها دچار سفتی می شود که سلولیت نام دارد. شما می توانید با مشاوره در کلینیک ایده آل بهترین روش برای لاغری و تناسب اندام خود را انتخاب نمایید.

اندرمولوژی  (‌LPG )

با این روش درمانی با افزایش جریان خون زیر پوستی افزایش تخلیه لنفاوی و حرکت دادن چربی زیر پوستی باعث سیال شدن چربی ها شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می دهد.

موارد استفاده:

رفع چاقی های موضعی
رفع سلولیت (نا صافی های پوست )
لیفتینگ و رفع افتادگی های صورت و سینه به روش غیر تهاجمی
ایجاد تناسب اندام و کاهش سایز نواحی باسن، بازو ها و رانها
کاهش چین و چروکهای صورت و گردن
رفع افتادگی شکم بعد از حاملگی


لیپولیز

به معنی تخریب (lysis) بافت چربی (lipo) است. به عنوان مثال لیزرلیپولیز یعنی: تخریب چربی با لیزر
لیپولیز تهاجمی: به روشهایی گفته می شود که از طریق ایجاد برش یا سوراخ کردن پوست و تماس مستقیم با بافت چربی، سلولهای چربی را تخریب میکنند. لیپوساکشن، لیزرلیپولیز (تخریب سلول چربی با استفاده از لیزر)، لیپولیزاینفراسونیک یا لیپوماتیک لیپولیزواترجت (تخریب بافت چربی با استفاده از فشار آب) دراین گروه قرار می گیرند.
لیپولیز غیر تهاجمی: روشهایی که بدون ایجاد آسیب به سایر بافت ها، سلولهای چربی را به صورت کاملا" اختصاصی هدف قرارداده و تخریب می کند، شامل: آر اف (RF)، امواج فراصوت یا اولتراسوند ( کویتیشن) ، کرایولیپولیز

مقالات مرتبط با لاغری و تناسب اندام

آنچه از جراحی باید بدانید؟

آنچه قبل از عمل جراحی و بعد از عمل جراحی باید بدانیم

عمل جراحی انواع مختلف دارید که قبل و بعذ از آن باید مراقبت هایی انجام شود که به توضیح آن پرداخته ایم.
ادامه مطلب
کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

کوچک کردن سینه در مردان (ژینکو ماستی)

کوچک کردن سینه در مردان که در علم پزشکی "ژنیکوماستی" و یا " ماموپلاستی کاهنده" خوانده می شود، از سوی متخصصین، به منظور کاهش پستان در مردان صورت می گیرد. وجود چربی های زائد در قفسه ی سینه ی مردان در برخی مواقع قابل کنترل است که می توان با پیروی از اصولی ساده، این عارضه را تا حدودی کنترل نمود.
ادامه مطلب
چه کسانی کاندیدای مناسبی برای درمان زیبایی پایین تنه هستند؟

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای درمان زیبایی پایین تنه هستند؟

درمان زیبایی پایین تنه برای افرادی که پس از لاغری به شلی و افتادگی پوست دچار شده اند بسیار مناسب است. شل شدن پوست پس از لاغری یکی از عوارضی است که پس از رژیم های سنگین به وجود می آید.
ادامه مطلب