دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها

چگونگی کاشت مو به روش BHT

1397/06/18 | تعداد نظرات :0 |
کلینیک پوست و زیبایی رز
|
مراقبت های مو

BHT یکی از روش‌های نوین در کاشت مو می‌باشد که مخفف body hair trans می باشد؛ در این روش عمل کاشت مو، با توجه به بانک موی شخص بیمار انجام می‌شود. به زبان ساده‌تر می‌توان گفت در کاشت مو به روش BHT، پیاز مو از سر یا سایر بخش‌های بدن برداشته می‌شود و عمل کاشت مو ، صورت می‌پذیرد. اطراف قفسه سینه، کمر، ران‌ها، کتف، ساق پا و سایر نقاط پرموی بدن بهترین کاندیداها برای برداشت مو از سطح بدن، به شمار می‌روند.

 اگرچه متخصصین کاشت موی سر به بیماران توصیه می‌کنند تا زمانی که مقدور است از موهای پس سر به‌منظور عمل کاشت استفاده شود. درصورتی‌که بیمار بانک موی ضعیفی در سر داشته باشد، پزشکان از موی سایر نقاط بدن به‌منظور انجام عمل کاشت استفاده خواهند نمود. نوع پوست، عمق قرارگیری فولیکول مو در قسمت زیرین پوست، ضخامت مو و جهت فولیکول‌ها از بارزترین تفاوت‌های موهای سر با سایر نقاط بدن به‌حساب می‌آیند.

نحوه کاشت مو با استفاده از روش BHT

همان‌طور که در بالا ذکر شد، در صورت ناکافی بودن بانک موی سر، از موی سایر بخش‌های بدن برای کاشت مو استفاده خواهد شد. قطعاً تجربه و تبحر متخصص کاشت مو مهم‌ترین موردی است که در اثربخشی کاشت نقش خواهد داشت. ایجاد شکاف مناسب فولیکولی، تعیین بهترین محل دریافت ، طراحی خط مو و جای دادن مناسب گرافت ازجمله اموری است که باید ضمن کاشت انجام گیرد. مراقب‌های پس از عمل از دیگر مواردی می‌باشد که برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید به آن اشاره کرد. از بزرگ‌ترین محاسن این روش می‌توان به طبیعی بودن مو و امکان رشد آن اشاره کرد. امکان عدم رشد یابی کیفیت بودن موهای کاشته شده نیز از بارزترین معایب این روش به شمار می‌رود.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه